VIANOČNÁ AKCIA od 01.12 do 24.12 2023 ZĽAVA 15% na všetko ZĽAVOVÝ KÓD: VIANOCE15WETEC

Postele od WE-TEC absolútne jednoznačná voľba

Postele od WE-TEC absolútne jednoznačná voľba

Naše modely postelí sú kompletne slovenský produkt – od dizajnu cez použitý materiál až po špičkové čalúnické spracovanie na najvyššej úrovni s atraktívnymi farbami koženky alebo látok.
Máte na výber niekoľko zaujímavých prešití čela a možnosť vybrať si i farbu nožičiek. V podstate si vyskladáte posteľ na mieru presne podľa vášho želania a vkusu.
Naše postele sa vyznačujú veľkým úložným priestorom pod celou posteľou a perfektným odvetraním úložného priestoru i matracov. Bez problémov povysávate a umyjete dlážku pod posteľou.
Takto koncipovaná posteľ s úložným priestorom je vhodná i pre použitie na podlahové kúrenie. Bez zbytočného prehrievania uložených predmetov.
Naše postele disponujú masívnymi bukovými výklopnými roštami, pričom máte na výber niekoľko variantov, umožňujú nenáročné zdvihnutie matracov a prístup k úložnému priestoru.

Postele od WE-TEC boli, sú a aj budú jednoznačnou voľbou pre stovky Slovákov. Mimoriadne nás teší obrovský záujem o tento skvost - ako nazývame prepracované modely postelí do najmenšieho detailu aby vyhovovali požiadavkám nás všetkých - užívateľom postelí.