O našich výrobkoch

Kvalita nábytku je pre nás prvoradá. Sme hrdí na naše vlastné modely postelí, ktoré vyrábame s láskou a na základe dlhoročných skúseností, zohľadňujúc želania našich zákazníkov. 

Postele vyrábame z dreveného materiálu, z masívneho bukového dreva. Čalúnenie ponúkame koženkové alebo látkové v rôznych farbách a štruktúr. Spoje a použitý materiál na našich výrobkov sú mimoriadne pevné a kvalitné o čom svedčí dlhoročná a vysoká spokojnosť našich zákazníkov. 

Modely od dodávateľov si starostlivo vyberáme aby sme priniesli vkus, dizajn a kvalitu do domácností, presne tak ako si zákazník praje. Spolupracujeme s overenými výrobcami a dodávateľmi krásnych a kvalitných dizajnových postelí, stoličiek stolov, konferenčných a tv stolíkov ako aj ďalšieho nábytku v podobe skriniek a komôd. 

Použitý materiál pri stoličkách z vonkajšej strany je koženka, látka v rôznych farbách a štruktúrach, skelety sú vyrobené z ocele, nerezu, niektoré výrobky majú povrchovú úpravu pochrómovanú lesklú alebo matnú.
Podobné konštrukčné materiály sú použité pri výrobe stolov, konfrenčných stolíkov  a podobne, aby bol zachovaný podobný dizaj.
V ostatnom období sa teší veľkej popularite drevo, ktoré sa používa ako vrchná doska stola.
Zaujímavosťou sú aj keramické povrchy pri stoloch.