3 prebiehajúce AKCIE na komplet sortiment WE-TEC. Využité jedinečnú možnosť. klikajte na AKTUÁLNE AKCIE pre viac info. Výšku zľavy uplatníme dodatočne po objednaní. Vyberte platbu prevodom nie kartou.

Často kladené otázky

KDE NÁJDEM TOVAR VYSTAVENÝ?

Takmer všetok tovar z nášho sortimentu nájdete vystavený na našej predajni v Bratislave v OC STYLA na Zlatých pieskoch.

DOSTANEM NEJAKÚ ZĽAVU?

Áno, veľmi často mávame rôzne zľavové akcie, množstevné zľavy, dopravu zdarma. Viac informácii o zľavách získate priamo na predajni od našich predajcov.  Pre našich verných zákazníkov, ktorí u nás už nakupovali máme vždy pripravenú zľavu.

AKO SI MÁM TOVAR OBJEDNAŤ?

Všetok tovar je možné si objednať cez túto webovú stránku, návod nájdete v sekcii "Ako nakupovať". Alebo osobne priamo na našich predajniach.

AKO ZA TOVAR ZAPLATÍM?

Pri kúpe tovaru cez túto webovú stránku, môžete zaplatiť kartou alebo prevodom cez Internet Banking. Pri osobnom objednaní na predajni vystavíme zálohovú faktúry, následne je potreba uhradiť dohodnutú zálohu buď v hotovosti, platobnou kartou alebo cez Internet Banking. 

KEDY MI PRÍDE OBJEDNANÝ TOVAR?

Pri tovare, ktorý sa zhotovuje "na mieru" podľa vašich predstáv, je doba dodania cca 2 - 10 týždňov. Záleží aj od časovej náročností spracovania konkrétneho tovaru.

DOVOZ ALEBO ODBER TOVARU?

Pre tovar si môžete ZDARMA prísť do nášho centrálneho skladu v Bratislave, alebo Vám ho pohodlne ZDARMA nad 500,00 € alebo za 30,00 € doručíme kamkoľvek si budete želať vrámci celej SR, prípadne do ČR alebo Rakúska po dohode. Vieme dodať aj do iného štátu EÚ po dohode.

TOVAR JE DODÁVANÝ POSKLADANÝ ALEBO NEPOSKLADANÝ?

Tovar je dodávaný v demonte, čiže neposkladaný. Takto balený tovar je jednoduchší na manipuláciu a prevoz. K tovaru je priložený prehľadný obrázkový montážny návod a všetko potrebné kovanie. Montáž je veľmi jednoduchá. Treba na to dvoch ľudí.

ČO AK MI PRÍDE POŠKODENÝ TOVAR?

Samozrejme reklamácie vybavujeme čo najrýchlejšie. Pre urýchlenie výmeny poškodeného dielca je dobré ak nám zašlete fotografiu kde je ostro a jasne vidieť poškodenie na reklamacia@we-tec.sk

CHCEL BY SOM DOSTÁVAŤ INFORMÁCIE O NOVINKÁCH A AKCIÁCH, ČO MÁM UROBIŤ?

Zadajte prosím svoju e-mail adresu do určenej kolónky, ktorá sa nachádza v dolnej časti webovej stránky v sekcii označenej ako "Chcete dostávať akcie a novinky na e-mail?"