Jedálenské stoly a stoličky od renomovanej nemeckej nábytkárskej firmy

Jedálenské stoly a stoličky od renomovanej nemeckej nábytkárskej firmy

Nábytok ako jedálenské stoly a stoličky, barové stoličky, zariadenie do obývačky ako konferenčné stolíky a televízne stolíky pochádzajú od renomovanej nemeckej nábytkárskej firmy, ktorá pôsobí na trhu už veľa rokov. Dizajnovo je kompatibilný s našimi ďalšími produktmi zo sortimentu a tak môžeme garantovať jednotnosť štýlu a potenciál zariadiť v jednom dizajne celý interiér vášho bytu či domu.

V našom sortimente ponúkame cez 40 rôznych druhov a typov jedálenských stoličiek vo viacerých farbách čalúnenia a viac ako 30 typov jedálenských stolov, drevených, sklenených, rozťahovacích alebo oválnych, Výber je na vás.

Jedálenské stoličky ponúkame v rôznych farebných prevedeniach koženky, látky alebo aj látky s efektom semiš. Toto čalúnenie je kvalitné, drží stálosť farieb a nepraská. Doposiaľ sme nemali absolútne žiadnu reklamáciu, čo svedčí o mimoriadnej kvalite a pritom za rozumnú cenu. Veľa našich spokojných zákazníkov chváli kvalitu našich tovarov, veľa z nich opakovane u nás nakupuje a odporúčajú náš sortiment aj známym. 

Farebné vzorkovnice čalúnenia stoličiek a farby dreva pri stoloch sú vierohodne zobrazené na fotografiách na našej stránke, avšak je na mieste dôležité upozornenie, že monitor môže farby oproti realite skreslovať. Farebné vzorkovnice máme k dispozícií na našich predajniach, prípadne vám ich na vyžiadanie vieme zaslať.