Predaj tovaru priamo z vystavenia v OC STYLA s výraznými zľavami. Viac v EXTRÉMNÝCH ZĽAVÁCH. Doprava ZADARMO nad 500 €.

XANDER

Varianty produktu

XANDER jedálenský stôl sklo biele VL  (2)
A-stôl-XANDER XA18HWGR
180/230x76x95 - sklo biele - lak biely lesk/nerez
Na objednávku
1170
Kúpiť
Ceny sú uvedené v EUR s DPH

Informácie o produkte

XANDER
skutočný dizajnový skvost po všetkých stránkach. Okrášli a osvieži Vašu jedáleň. Navyše je rozťahovací pomocou synchrónneho výsuvu. Podnož stola v tvare U je vytvarovaná z MDF lakovanej na bielo s vysokým leskom. Doska stola je taktiež z MDF lakovanej na bielo, s vrchnou vrstvou z bieleho bezpečnostného skla. 
Bezpečnostné sklo na povrchu stola patrí medzi najvhodnejšie materiály čo do odolnosti voči poškodeniu. Sklo je navyše veľmi ľahko udržiavať a to bežnými prípravkami na čistenie skla. Na ovládanie jednoduchý synchrónny výsuv umožňuje predĺžiť tento stôl o 50 cm na celkovo 230 cm čím sa pohodlne zmestí 8-10 osôb. Vložka stola je z MDF lakovanej na biely vysoký lesk s vrchnou vrstvou z bezpečnostného bieleho, alebo svetlošedého skla. 
K nerezovej podstave stola sa najlepšie hodia stoličky ktoré majú taktiež podnož z nerezu ako: Calanda, Hampton, Giulia, Madita, Melrose, Montera, Newcastle, Sheffield, Tonala, Zagreb a ďalšie. Už si len vybrať pre Vás ten správny typ stoličky a farbu poťahu.

popis výrobku:
  výsuv: synchrónny  
  plát a výklopná vložka: MDF lak biely vysoký lesk + 6 mm bezpečnostné sklo BIELE lesklé
  noha:  MDF biela vysoký lesk , tvar "V"
  podstava: nerez brúsená

rozmery (š/v/h) cm: 180 - 230/76/95 cm
balenie 1 ks: 3 balíky = 0,34 m3 = 127,4 kg, demont
cena s dph